Vienas įrašas.549 583akys.
rugs. 26Prieš šildymo sezoną – priminimas: už draudžiamą kurą krosnyje gresia iki 300 eurų baudarugs. 26Pasaulio skola perkopė 365 trln. JAV dolerių: vien per pusmetį prisidėjo dar 10 trln.rugs. 26Diena, kai Islandija sustojo: 90 proc. moterų pasakė „gana“rugs. 26Metus nesikreipėte dėl pensijos? Nuo šiol tai gali reikšti 8 proc. didesnę išmokąrugs. 26Pirmieji Alzheimerio ligos požymiai ar tik užmaršumas: neurologė paaiškina, kaip juos atskirtirugs. 26Paukščių gripas Lietuvoje: rudens migracija didina grėsmę kiemo vištoms ir paukštininkystės ūkiamsrugs. 26Transporto skurdas Lietuvos kaime: 54 savivaldybėse planuojamas pavėžėjimas pagal poreikįrugs. 26Saudo Arabija telkia sąjungininkus karui su husiais: Turkija ir Pakistanas rengia skubų kariuomenių vadų susitikimą
Asmuo · 16 įrašų

Christine Lagarde

Christine Lagarde yra Europos Centrinio Banko (ECB) prezidentė, žinoma dėl savo indėlio į euro zonos ekonominę politiką ir infliacijos valdymą. Jos sprendimai ir pareiškimai turi didelę įtaką ne tik Europos, bet ir pasaulio ekonomikai, todėl jos veikla yra aktuali ir Lietuvai. 77.lt straipsniuose aptariama, kad Lagarde gali pasitraukti iš ECB vadovės pareigų anksčiau nei baigsis jos kadencija, o tai kelia nerimą dėl galimų pasekmių euro zonos ekonomikai. Taip pat rašoma, kad ji siunčia signalus rinkoms apie ECB politikos pokyčius, ypač po infliacijos šoko, ir įspėja apie infliacijos riziką Europoje dėl geopolitinių konfliktų, tokių kaip karas su Iranu.

Dalintis

Naujausias: Gandai apie ankstyvą C. Lagarde pasitraukimą sukėlė nerimą ECB koridoriuose (2026-09-16)

Chronologiškai

Straipsniai apie: Christine Lagarde

Gandai apie ankstyvą C. Lagarde pasitraukimą sukėlė nerimą ECB koridoriuoseBūstas

Gandai apie ankstyvą C. Lagarde pasitraukimą sukėlė nerimą ECB koridoriuose

Gandai apie C. Lagarde pasitraukimą sukėlė nerimą ECB, nes tai gali paveikti euro zonos ekonomiką.

Europos centrinis bankas drastiškai pakėlė palūkanų normasPinigai

Europos centrinis bankas drastiškai pakėlė palūkanų normas

Europos Centrinis Bankas pirmą kartą per 11 metų padidino palūkanų normas, siekdamas sumažinti infliaciją euro zonoje.

Susipažinkite: pristatytos pačios įtakingiausios moterys pasaulyjeNuomonės

Susipažinkite: pristatytos pačios įtakingiausios moterys pasaulyje

2023 m. „Forbes“ paskelbė 100 įtakingiausių pasaulio moterų sąrašą, kuriame lyderiauja Ursula von der Leyen.

Susiję

Susijusios temos

DUK

Dažni klausimai

Kokie yra Christine Lagarde pasiekimai ECB?

Christine Lagarde, kaip ECB prezidentė, yra žinoma dėl savo sprendimų, kurie padėjo stabilizuoti euro zonos ekonomiką ir valdyti infliaciją.

Ar Christine Lagarde gali pasitraukti iš ECB?

Taip, yra gandų, kad Christine Lagarde svarsto galimybę pasitraukti iš ECB vadovės pareigų anksčiau nei baigsis jos kadencija 2027 metais.

Kokie yra ECB planai dėl skaitmeninio euro?

ECB planuoja užbaigti skaitmeninio euro parengiamąjį etapą, tačiau kyla klausimų dėl privatumo ir galimo poveikio komerciniams bankams.

Kokie yra Christine Lagarde signalai rinkoms?

Christine Lagarde siunčia signalus rinkoms, kad ECB keičia žaidimo taisykles po naujo infliacijos šoko, grįždamas prie palūkanų normų kaip pagrindinio įrankio infliacijos valdymui.

Kokie iššūkiai laukia ECB pagal Christine Lagarde?

Christine Lagarde įspėja apie infliacijos riziką Europoje dėl geopolitinių konfliktų, kurie gali paveikti energijos tiekimą ir kainas.

Tema sudaroma automatiškai iš straipsnių, kuriuose ji minima; aprašas atnaujinamas, kai atsiranda naujų straipsnių. Pastebėjai netikslumą – rašyk redakcijai.

Slapukai

Naudojame būtinuosius slapukus platformos veikimui. Analitinius ir rinkodaros slapukus įjungiame tik gavę jūsų sutikimą — galite bet kada pakeisti pasirinkimą.